Strict Standards: Redefining already defined constructor for class Object in /cake/libs/object.php on line 63

Strict Standards: Non-static method Configure::getInstance() should not be called statically in /cake/bootstrap.php on line 47
Bosch Quality Scan w Moto Mazury | Bosch Diesel Serwis
A A A

Bosch Quality Scan w Moto Mazury

Na naprawione wtryskiwacze i pompy wtryskowe naklejamy małe naklejki - po co ?

To naklejki systemu Bosch quality scan - absolutna nowość w świecie usług serwisowych - klienci mają dostęp do historii naprawy za pomocą smarfonów !

Mała sprawa - wielkie korzyści !!

Wtryskiwacze naprawianie w autoryzowanej sieci BDS i BDC są rejestrowane w ogólnoświatowym systemie Quality Scan. Każda naprawa i użyte do niej części są rejestrowane. Każda naprawa jest autoryzowana przez Boscha tylko wtedy gdy naprawiany podzespół (wtryskiwacz, pompa wtryskowa) przejdzie pełną weryfikację kontrolną.

Daje to klientom absolutną pewność o jakości naprawy i sprawia, że wtryskiwacze i pompy wtryskowe są całkowicie zgodne z wymaganiami producenta. Na potwierdzenie tego jest nadawany numer naprawy i autoryzowana kodowa naklejka kontrolna.

System quality scan stosowany przez Moto Mazury i całą sieć autoryzowanych serwisów BDS i BDC zabezpiecza klientów przed nierzetelnymi naprawami podzespołów Bosch, które występują na polskim rynku usług regeneracyjnych.

 

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje znajdziesz tutaj: Pliki Cookies. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia