Strict Standards: Redefining already defined constructor for class Object in /cake/libs/object.php on line 63

Strict Standards: Non-static method Configure::getInstance() should not be called statically in /cake/bootstrap.php on line 47
Oficjalne otwarcie bds | Bosch Diesel Serwis
A A A

Oficjalne otwarcie bds

PHU Moto Mazury jest firmą z wieloletnią tradycją. Została założona w 1991 roku. Dział dieslowski został wyposażony w 2008 roku w najnowszy stół diagnostyczny Bosch.

Po spełnieniu warunków technicznych i szkoleniowych, serwis uzyskał autoryzację  BOSCH DIESEL SERWIS, która została wręczona podczas oficjalnego otwarcia. Jest to pierwsza autoryzacja  serwisu BDS w województwie warmińsko-mazurskim i podlaskim.

Akt nadania autoryzacji nastąpił 5 czerwca 2009 w towarzystwie zaproszonych gości, pracowników Moto Mazury, klientów i przyjaciół firmy. Symboliczna wstęgę przecięli: Burmistrz Mrągowa Pani Otolia Siemieniec, Kierownik Bosch Diesel Service RBPL Pan Artur Kornaś, Prezes Zarządu Moto Mazury Pan Czesław Góralczyk, Kierownik serwisu Pan Józef Żukowski i Mechanik stanowiska BDS Pan Robert Zapadka.

Pragniemy serdecznie podziękować wszystkim przybyłym na naszą uroczystość. Goście zapoznali się z informacjami na temat technologii napraw, historii firmy Bosch, oraz zakresu usług firmy Moto Mazury. Pracownicy firmy Bosch i Moto Mazury wyczerpująco odpowiadali na zapytania. Klienci i goście mogli skorzystać  z przygotowanego cateringu.

Jako serwis Bosch Car Service należymy do sieci Boscha od 2003. Jest nam niezwykle miło i jesteśmy z tego dumni, że jako 30. serwis w Polsce przystąpiliśmy do elitarnego klubu Bosch Diesel Service. Dzięki temu jesteśmy w stanie zagwarantować Państwu usługi na najwyższym poziomie. Proponujemy Państwu m.in. profesjonalną naprawę pomp wtryskowych oraz regenerację wtryskiwaczy i wiele więcej.

Widok na wjazd do BDS
Przekazanie certyfikatu autoryzacji przez P. Kornasia na ręce P.Góralczyka
Przecięcie wstęgi przez P.Góralczyka
Pytania przynosiły wyczerpujące wyjaśnienia (P.Kukiełka dokonuje demonstracji)
P. Zapadka wyjaśnia zasadę testowania pompy VP
P. Żukowski wyjaśnia zasady gwarancji
Stół diagnostyczny budził zrozumiałe zainteresowanie
P. Trzeciak - red. naczelny SM w rozmowie z Zarządem serwisu MM
Panowie Kornaś i Winczyk na tle s/y Daina w barwach Bosch Diesel Service
Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje znajdziesz tutaj: Pliki Cookies. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia