Strict Standards: Redefining already defined constructor for class Object in /cake/libs/object.php on line 63

Strict Standards: Non-static method Configure::getInstance() should not be called statically in /cake/bootstrap.php on line 47
Polityka jakości | Bosch Diesel Serwis
A A A

Polityka jakości

Technologie firmy Bosch lidera rynku w zakresie układów Diesla stosowane w naprawach i diagnostyce są  niezawodne. Pomiary dokonywane na stowiskach naprawczych EPS-815 i EPS-200 mają wysoką powtarzalność i dokładność.

Rzetelność


Każda naprawa i kalibracja jest dokumentowana, a dokumentacja jest przetrzymywana w naszej bazie danych przez okres 2 lat. Pozwala to w przypadku wystapienia usterki naprawianego u nas podzespołu dokonać wnikliwej analizy przyczyn jej wystąpienia.

Od momentu otrzymania zamówienia serwis kontaktuje się klientem w zależności od otrzymanych kontaktów w zleceniu drogą elektroniczną (poczta elektroniczna), sms lub telefonicznie. Po wykonaniu usługi staramy się skontaktować i sprawdzić opinię Państwa na temat jakości wykonania usługi. Jeżeli usługa została sprzedana przez serwis aukcyjny czekamy na stosowny komentarz.

Gwarancja

Usługi objęte są pisemną roczną gwarancją bez limitu kilometrów. Pompy, wtryskiwacze naprawiane i kalibrowane na stanowiskach naprawczych zaopatrzone są w plomby konrolne i protokoły kalibracyjne zawierające parametry zaprogramowane na stanowiskach pomiarowych. Do Państwa dostarczamy naprawiony podzespół wyposażony w:

  • fakturę VAT która jest równocześnie gwarancją,
  • plombę
  • protokół kalibracyjny
Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje znajdziesz tutaj: Pliki Cookies. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia